Paketler


ÜYE BİLGİLENDİRME ve TANIMA FORMU

 

PAKET 1:

Ücret : 250 TL (1 aylıktır)

Kan ve idrar tahlilleriniz, vücut yapınız, spor geçmişiniz ve 4 açıdan net şekilde çekilmiş fotoğraflarınız göz önünde bulundurularak, size ve hedeflerinize en uygun beslenme ve görsel anlatımlı antrenman programı hazırlanacaktır.

 

PAKET 2:

Ücret : 500 TL (İki taksit olarak ödenebilmektedir.)

İlgili paket dahilinde 90 gün(3 ay) boyunca görsel anlatımlı antrenman ve beslenme programlarınız hazırlanacaktır. 15 günde bir gönderecek olduğunuz fotoğraflara göre programlarınız revize edilecektir.

* Paketi satın alan üye kendisine uygun antrenmanı ve beslenmeyi alabilmek adına idrar ve kan tahlilleri, spor geçmişi ve 4 açıdan net fotoğraflarını teslim etmekle yükümlüdür.

PAKET 3:

Ücret : 3000 TL (İki taksit olarak ödenebilmektedir.)

İlgili paket dahilinde 150 gün(5 ay) boyunca görsel anlatımlı antrenman ve beslenme programlarınız hazırlanacaktır. 10 günde bir gönderecek olduğunuz fotoğraflara göre programlarınız revize edilecektir. Ek olarak haftada 2 gün 15 dk ile sınırlı olmakla birlikte whatsup üzerinden sorularınız cevaplanacak ve gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. İlgili günler antrenörün müsaitliğine göre belirlenecektir.

* Paketi satın alan üye kendisine uygun antrenmanı ve beslenmeyi alabilmek adına idrar ve kan tahlilleri, spor geçmişi ve 4 açıdan net fotoğraflarını teslim etmekle yükümlüdür.

** Bu paket ulusal ve ya uluslar arası yarışmalara profesyonel şekilde hazırlanmak isteyen yarışmacılara önerilmektedir.

*** Kategori seçimi yarışmacının sorumluluğundadır.

Kan ve idrar testi ile; Açlık kan glukozu, kortizol, insülin, d vit, estradiol, prolactin, wbc, rbc, hemoglobin, tsh, t3, t4, ile hdl ldl ve trigliserit değerleri ile idrar ph ı idrar dansitesi İstendiği belirtilmeli.

AŞAĞIDA TARAFINIZA YÖNLENDİRİLMİŞ SORULARIN CEVALARINI ALTTA AYRILAN BÖLÜME YAZINIZ.

 

1) Spor geçmişiniz konusunda kısa bir bilgilendirme yapınız.

2) Yaşadığınız sakatlık oldu mu? Halen sürmekte midir? Nasıl bir tedavi uygulandı?

3) Sakatlık dışında eklemsel ve ya metabolik bir rahatsızlığınız var mı? Evet ise lütfen belirtin.

4) Beklentileriniz nelerdir?

5) Satın almak istediğiniz paket nedir?

 

NOT : Ödeme yapmış olduğunuzu gösteren banka dekontu ve sizden istenen teknik detaylarla birlikte adresinden paylaşmanızı rica ediyorum.

 

Ödeme Detayı ZİRAAT BANKASI

HESAP NO:-(0142) 557 311345001-

IBAN:TR49-0001-0001-4255-7311-3450-01

Hesap FERDAL YÜCEL adınadır.

                                                                                                                                                         Polat Yücel